APT1001R3BN Advanced Power Technology   POWER MOS IV 1000V 10.5A 1.10 Ohm / 1000V 10.0A 1.30 Ohm 20040408
APT1001R3BN Advanced Power Technology   POWER MOS IV 1000V 10.5A 1.10 Ohm / 1000V 10.0A 1.30 Ohm 20040406
APT1001R3BN Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 1KV V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-247AD 20031026
APT1001R3BN Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 1KV V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-247AD 20031022
APT1001R3BN APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH14N100Q2 20120108
全选
Total found 5 in 217540143