FQPF18N20V2 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
FQPF18N20V2 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 18A I(D) | TO-220F 20031022
FQPF18N20V2 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STF20N20 20120118
全选
Total found 3 in 217540143