IRGPS40B120UD C&H   IGBT|Discrete|CoPak 1200 Volt 20080225
IRGPS40B120UD IR   Lead Free Datasheet 20070419
IRGPS40B120UD IR   1200V UltraFast 5-40 kHz Copack IGBT in a TO-274AA package 20070419
IRGPS40B120UD International Rectifier   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 1.2KV V(BR)CES | 40A I(C) | TO-247VAR 20031026
IRGPS40B120UD IR   UltraFast Speed IGBT(117.08 k) 20021222
IRGPS40B120UD IRF   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon IKW40T120 20120118
全选
Total found 6 in 217540143