IXTH20N60 IXYS TO-247   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXTH20N60 IXYS TO-247   Standard N-channel 20050211
IXTH20N60MB IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-247(5) 20031026
IXTH20N60MA IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-247(5) 20031026
IXTH20N60 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-218VAR 20031026
IXTH20N60MB IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-247(5) 20031022
IXTH20N60MA IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-247(5) 20031022
IXTH20N60 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-218VAR 20031022
IXTH20N60 IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW18NK60Z 20120117
全选
Total found 9 in 217540143