RFH35N10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 35A I(D) | TO-218AC 20031026
RFH35N10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 35A I(D) | TO-218AC 20031022
RFH35N10 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP140N 20120118
RFH35N10 Harris   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2466 20120118
RFH35N10 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFP140N 20120118
RFH35N10 Harris TO-218   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2466 20120101
全选
Total found 6 in 217540143