RFP40N10 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
RFP40N10   TRANSISTOR MOSFET TO-220 20040407
RFP40N10   [替换型号]N-FET 100V 40A 160W 0.04R 20040301
RFP40N10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP40N10 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP40N10 Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP40N10 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP40N10   [替换型号]N-FET 100V 40A 160W 0.04E 20010221
RFP40N10 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF1310N 20120118
RFP40N10 Harris   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2466 20120118
RFP40N10 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF1310N 20120118
RFP40N10 Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2466 20120101
RFP40N10   [替换型号]Replacement:ST STP45N10 20120101
全选
Total found 13 in 217540143