SPX4040M-2.5 3 Pin SOT-23   [替换型号]Pin to Pin Replacement with National :LM4040DIM3-2.5 20040228
SPX4040M-2.5 Sipex   Precision Micropower 2.5V Shunt Voltage Reference 20021127
SPX4040M-2.5 Sipex   [替换型号]Functional Equivalent:NS LM4040DIM3-2.5 20120118
LM4040DIM3-2.5 3 SOT-23   [替换型号]Replacement:Sipex SPX4040M-2.5 20120106
全选
Total found 6 in 217540143