STB19NB20 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE PowerMESH MOSFET 20040407
STB19NB20-1 ST   N-CHANNEL 200V 0.5 OHM 19A TO-220/TO-220FP/I2PAK POWERMESH MOSFET 20031102
STB19NB20 ST   N-CHANNEL 200V - 0.150 OHM - 19A D2PAK POWERMESH MOSFET 20031102
STB19NB20 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 19A I(D) | TO-263AA 20031026
STB19NB20-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 19A I(D) | TO-251AA 20031022
STB19NB20 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 19A I(D) | TO-263AA 20031022
STB19NB20 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF IRF640S 20120119
IRF640S IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB19NB20 20120118
STB19NB20 ST D2PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2401 20120101
STB18N20   [替换型号]Replacement:ST STB19NB20 20120101
MTB20N20E   [替换型号]Replacement:ST STB19NB20 20120101
IRF640S   [替换型号]Replacement:ST STB19NB20 20120101
2SK1620   [替换型号]Replacement:ST STB19NB20 20120101
全选
Total found 13 in 217540143