STP60NE03L-10   TRANSISTOR MOSFET TO-220 20040407
STP60NE03L-10 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP60NE03L-10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220AB 20031026
STP60NE03L-10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-220AB 20031022
STP60NE03L-10 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRL2203N 20120119
STP60NE03L-10 ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK3127 20120101
2SK2205   [替换型号]Replacement:ST STP60NE03L-10 20120101
全选
Total found 8 in 217540143